Kontakta oss

Här hittar du oss

Det är vi som jobbar på AgroHill. Du hittar oss på Furuviksringen 45 i Halmstad.

Välkommen att kontakta oss!

Försäljning
Mats "Guran" Karlsson

035-21 81 77
mats.k@agrohill.se
Försäljning
Catarina Karlsson

035-21 81 78
catarina.k@agrohill.se
Försäljning
Malin Karlsson

035-21 81 79
malin.k@agrohill.se

Administration
Ulrika Johansson

035-21 81 75
ulrika.j@agrohill.se
Reservdelar
Magnus Fredriksson

035-260 18 42
reservdelar@agrohill.se

Reservdelar
Ida Larsson

035-2601841
lager@agrohill.se

Verkstad
Henrik Lindén

Verkmästare
035-260 18 43
verkmastare@agrohill.se
Verkstad
Conny Sjöberg

Servicetekniker
verkstad@agrohill.se
Verkstad
Joel Albertsson

Servicetekniker
verkstad@agrohill.se
Verkstad
Johan Sturesson

Servicetekniker
verkstad@agrohill.se
Verkstad
Martin Nilsson

Servicetekniker
verkstad@agrohill.se
Verkstad
Tobias Lennartsson

Servicetekniker
verkstad@agrohill.se