Kontakta oss

Här hittar du oss

Det är vi som jobbar på AgroHill. Du hittar oss på Furuviksringen 45 i Halmstad.

Jourtider maj-september: lördag och söndag mellan klockan 09.00-15.00 på journummer 035-260 18 45. Akuta fall övriga tider 035-21 18 45.

Välkommen att kontakta oss!

Försäljning
Mats "Guran" Karlsson

035-21 81 77
mats.k@agrohill.se

Försäljning
Catarina Karlsson

035-21 81 78
catarina.k@agrohill.se

Försäljning
Malin Albertson

 

035-21 81 79

malin.k@agrohill.se


Administration
Ulrika Johansson

035-21 81 75
ulrika.j@agrohill.se
Reservdelar
Magnus Fredriksson

035-260 18 42
reservdelar@agrohill.se

Reservdelar
Ida Larsson

035-260 18 41
lager@agrohill.se

Verkmästare
Patrik NIlsson

 

035-260 18 43
verkstad@agrohill.se

Verkstad
Conny Sjöberg

 

035-260 18 43
Servicetekniker

verkstad@agrohill.se

Verkstad
Joel Albertson

 

035-260 18 43
Servicetekniker

verkstad@agrohill.se

Verkstad
Johan Sturesson

 

035-260 18 43
Servicetekniker

verkstad@agrohill.se

Verkstad
Tobias Lennartsson

035-260 18 43
Servicetekniker
verkstad@agrohill.se

Verkstad
Fredrik Bengtsson

035-260 18 43
Servicetekniker
verkstad@agrohill.se

Verkstad
Rasmus Andersson

035-260 18 43
Servicetekniker
verkstad@agrohill.se

Följ oss på